Jedwab w kolorze jasnego różu utkany jest z cieniutkich, naturalnych przędz jedwabiu.To właśnie ten szlachetny, znany od wieków surowiec, gwarantuje naszej tkaninie wysoką jakość. Jedwab charakteryzuje się przyjemnym, bardzo delikatnym chwytem oraz eleganckim połyskiem. Ponadto jedwab naturalny jest oddychający i higroskopijny.
Materiał o płóciennym splocie jest gładki, dwustronny, bardzo cienki i lekki. Jednak pomimo dwóch ostatnich właściwości nie prześwituje. Oferowany jedwab nie jest elastyczny (nie rozciąga się w żadnym kierunku). Brak sztywności oraz mocno lejąca i zwiewna struktura powodują, że tkanina bardzo ładnie się układa.
Jedwab jest stonowanego jasno różowego koloru, polecany jest w pierwszej kolejności na odzież delikatne bluzeczki i sukienki. Dodatkowo jest idealny na ekskluzywną bieliznę, koszulki nocne oraz szlafroki.
Kraj pochodzenia: Włochy
Skład: 100% jedwab
Szerokość belki: 135 cm
Kraj pochodzenia | Włochy |
Szerokość | 135 cm |
Wzór | Brak |
Kolor | Odcienie Różu i fioletu |
Zastosowanie | Bluzki, Koszule, Podszewki do sukienki/spódnicy, Spódnice, Sukienki |
Skład | Jedwab |
Rodzaj | Krepa |
Twoja opinia może być pierwsza.